Upravit stránku

Výhodné spoření s odborníkyVýhodné spoření s odborníky

Jednou z největších výhod stavebního spoření je pro klienty zhodnocení. Díky státní podpoře jde o 10 % z naspořené částky, nejvíce však 2 000 Kč ročně. Na podporu mají klienti nárok, pokud spoří alespoň šest let. Jak ale vybrat vhodnou spořitelnu? 

FPF Consulting spolupracuje se 4 z 5 stavebních spořitelen. Poradci tak dokážou přesně na míru klientům určit, které spoření je vhodné pro ně nebo pro jejich děti. Pravidelné spoření má smysl. Pokud se klient rozhodne našetřené peníze využít na rekonstrukci nebo stavbu, může získat výhodnější hypoteční úvěr.

PROČ FPF Consulting?PROČ FPF Consulting?

Myslíme dopředu

Naši poradci doporučují klientům vždy peníze investovat tak, aby byla jejich budoucnost snadnější. Díky technologiím má FPF Consulting výhled do budoucna a dokáže předvídat. 

Spoření, které klientovi padne

Poradci FPF Consulting spravují portfolio několika stům klientům po celé zemi. Dokážou tak rozpoznat, kterou spořitelnu je nejvýhodnější zvolit. 

Peníze nejen na bydlení

Pokud klient založí sobě či dětem stavební spoření, mohou v budoucnu peníze využít například na pořízení prvního auta nebo na studia.

Naši klienti mají přehled

Během dlouhodobé spolupráce poradci klientům předkládají výsledky a veškerá doporučení využití stavebního spoření. Mají tak jistotu, že je o jejich peníze postaráno.

Důležité informace

  • Díky spolupráci se 4 z 5 stavebních spořitelen v České republice dokážeme reagovat na produkty přibližně na 80 % trhu.
  • Stavební spoření má smysl při pravidelném ročním spoření. Se spořící historií může klient obdržet výhodnější úvěrové podmínky.
  • Spolupracujeme s institucemi, díky kterým dokážeme sjednat ty nejvýhodnější podmínky stavebního spoření. Klientům také radíme, jakou částku investovat.

Kde najdete naši pobočku

FPF Consulting s.r.o.

IČ: 07599188
Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00