Upravit stránku

SPOLUPRÁCE, KTERÁ MÁ SMYSLSPOLUPRÁCE, KTERÁ MÁ SMYSL

Finanční poradci FPF Consulting spravují portfolio svých klientů už od roku 2011. Za tu dobu se trh změnil, existují zcela jiné podmínky pro získávání úvěrů a mění se i produkty bank a spořitelen.

Je proto důležité zůstávat neustále ve střehu, udržovat si rozhled a vyznat se ve finančním světě. Možnosti 21. století jsou veliké, pokud máte po ruce odborníka, který ví, jak na to. I proto je naše spolupráce se systémy a společnostmi kolem financí tak důležitá.

SYSTÉMY A SPOLEČNOSTI, SE KTERÝMI SPOLUPRACUJEMESYSTÉMY A SPOLEČNOSTI, SE KTERÝMI SPOLUPRACUJEME

eDO finance, a.s.

Úzká spolupráce se stabilní poradenskou společností

Spolupráce s poradenskou společností eDO finance, a.s. nám umožňuje lepší přístup k produktům největších bank, spořitelen a dalších institucí na českém trhu. V současnosti jde o nejrychleji rostoucí stabilní poradenskou společnost v České republice. Je také uznávaným partnerem bank, pojišťoven, investičních společností a dalších. Zároveň se společnost zaměřuje na IT technologie, které ulehčují život klientům i poradcům.

Hypo-portal.cz

Online srovnávač hypoték

Hypo-portal.cz je online srovnávač a kalkulačka hypoték. Klienti si v něm mohou rychle a přesně porovnat nabídky podle reálných dat. Z pohodlí domova tak získají přehled o aktuální nabídce bank. S tímto portálem jsou propojené naše systémy. Můžeme tak klientům nabízet, co je zajímá.

Real-portál.cz

Zjistí hodnotu vaší nemovitosti

Real-portál.cz slouží k velmi rychlému a přesnému propočítání tržní ceny nemovitostí. Má v sobě specifický algoritmus, který čerpá data z relevantních zdrojů a následně je vyhodnocuje. Naše systémy jsou s tímto portálem propojené.

Konsolidace-portal.cz

Velká kalkulačka úvěrů

Konsolidace-portal.cz klientům pomáhá srovnat větší množství spotřebitelských úvěrů i jejich slučování. Stačí si vyplnit jednoduchý formulář, kde klient zjistí, jestli jdou jeho úvěry sloužit. A pokud ano, zda je možné ušetřit na měsíčních splátkách.

Invest-portal.cz

Portál o ekonomice

Webový portál o ekonomice Invest-portal.cz přináší informace z finančních trhů a investic. Má ambice mapovat české i světové ekonomické dění. Lidé si na tomto portále mohou nezávisle srovnat typy spořicích a investičních nástrojů. Najdou zde také online kalkulačky. Do budoucna zde bude zařazený také náš produkt.