Upravit stránku

Pro koho je sjednávání úvěrů výhodnéPro koho je sjednávání úvěrů výhodné

Poradci FPF Consulting pomáhají sjednávat úvěry s nejrůznějším účelem. Přicházejí klienti, kteří chtějí financovat bydlení, pořídit si nový vůz, ušetřit na studium nebo na vybavení domu. Jedno je ale společné. Nechtějí uzavřít smlouvu, která je bude stát zbytečné finance a čas.

Na sjednávání hypotečních i spotřebitelských úvěrů je dobré pozvat si odborníka. Poradci totiž mají přehled o jednotlivých produktech i o tom, jak se vyvíjí trh. Vědí, co se klientům nevyplatí a do čeho je lepší se nepouštět. Analýza produktů  a zajištění úvěru je v rukou zkušeného poradce cestou k výhodnějším půjčkám.

PROČ FPF Consulting?PROČ FPF Consulting?

Víme, co děláme

Tým poradců FPF Consulting dělá analýzu nabídek, které využívá při rozhodování o produktech pro klienty.

Celé portfolio služeb

Poradci klientům sjednávají úvěry různého charakteru. Ať už chtějí financovat rekonstrukci, pořídit nové bydlení, nebo koupit automobil.

Spolupráce pro dobro klientů

Nacházíme nejnižší splátky a nejvýhodnější úroky. Pomocí znalostí, spolupráce s důležitými institucemi na českém bankovním trhu i pomocí odborné analýzy.

Jsme s klienty u rozhodování

Na trhu je několik druhů úvěrů. Je důležité analyzovat, který bankovní produkt bude tím nejlepším. S ohledem na příjmy, účel úvěru i situaci klienta.

Důležité informace

  • V oblasti sjednávání výhodných úvěrů jsou poradci FPF Consulting jako doma. Pomáhají klientům financovat rekonstrukce, investovat s bankovními produkty nebo pomáhat dosáhnout jiných cílů.
  • Vždy děláme maximum pro spokojenost i co nejvýhodnější a rychlé načerpání peněz na klientův účet.
  • Při doporučení vhodného úvěru bereme v potaz mnoho faktorů. Od bonity klienta přes jeho požadavky až po dobu, po jakou chce splácet.

Kde najdete naši pobočku

FPF Consulting s.r.o.

IČ: 07599188
Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00