Upravit stránku

Pro koho jsou pravidelné investice?Pro koho jsou pravidelné investice?

Investovat může každý. Naši poradci s klienty proberou, jaká je nejvhodnější cesta a nejlepší možnost zhodnocení. To, jakým způsobem rozložit prostředky do portfolia, je totiž velmi individuální.

Využíváme veškeré dostupné produkty finančních institucí, abychom klientům nastavili výhodné pravidelné investice. Investování stále stejné částky v pravidelných intervalech do konkrétního fondu může být cestou, jak chytře zhodnotit své úspory.

PROČ FPF Consulting?PROČ FPF Consulting?

Odhalíme potenciál

Oproti jednorázovým investicím se u pravidelných vydělává na výkyvech hodnoty fondu. Poradci, se kterými FPF Consulting spolupracuje, mají skvělou znalost trhu a dokážou klientům nastavit investice.

Investovat může každý

Dlouhodobé investice se mohou stát příležitostí pro každého. Ať už chcete do světa investic proniknout jako podnikatel, nebo si šetříte na rekonstrukci. Poradci zhodnotí možnosti a najdou cestu.

Spolehlivý správce

Spolupracujeme s naší sesterskou společností, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti investování a zelenou od České národní banky.

Klienty do všeho zasvětíme

I když nemají klienti přehled o produktech, naši poradci jim vše trpělivě vysvětlí. Výši základní investice, jak bude probíhat sjednání smlouvy i kdy budou mít peníze k dispozici.

Důležité informace

  • Způsob rozložení zbytku prostředků klienta do portfolia je velmi individuální. Naši poradci se podívají na portfolio klienta a doporučí možnosti.
  • V rámci pravidelných investic spolupracujeme s naší sesterskou společností, která má v rámci správy majetku dlouholeté zkušenosti a podléhá pravidelné reportovací povinnosti ČNB.

Kde najdete naši pobočku

FPF Consulting s.r.o.

IČ: 07599188
Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00