Upravit stránku

Proč jednat s profesionályProč jednat s profesionály

Se správně uzavřeným pojištěním vozidel vás nezastaví běžné škodní události ani přírodní živly jako krupobití, povodeň nebo vichřice. Naši poradci navíc klientům nabízejí nejvhodnější povinná ručení individuálně a na míru. Využívají profesionální systémy, které jim pomáhají pro klienta porovnat ty nejvýhodnější nabídky.

Finanční poradci FPF Consulting dokážou vyřešit chyby, které napáchají nezkušení poradci nebo sami klienti. Například placení nevýhodné pojistky, zbytečných částek nebo nevýhodných smluv. Pomáhají také klientům určit limit povinného ručení, poradí, zda se jim vyplatí pojistit skla vozu a podobně. Je vždy dobré se rozhodnout podle individuálního klienta. A to poradci FPF Consulting dělají.

PROČ FPF Consulting?PROČ FPF Consulting?

Máme přehled

Poradci FPF Consulting se denně pohybují ve světě financí a pojištění. Vědí, které havarijní pojištění, povinné ručení nebo nadstandardní pojištění klientovi uzavřít.

Pojištění pro podnikatele i domácnosti

Ať už potřebuje klient zajistit svůj rodinný vůz, nebo celý vozový park celé společnosti, poradci FPF sjednají jakékoliv pojištění vozu.

Výběr je důležitý

Poradci nabídnou klientovi pojišťovnu, se kterou bude spolupráce na jedničku a zajistí její sjednání.

Pro vás bez starostí

Klienti získají nabídku pojištění vozidel, která se jim skutečně vyplatí, a to i v případě plnění. Pro klienta je celý proces pojištění oproštěný od starostí a těch největších rizik.

Důležité informace

  • S klienty sjednáváme pojištění vozidel v rámci povinného ručení i doplňkových pojistek.
  • Naši poradci posoudí každého klienta zvlášť a na základě toho mu nabídnou produkt pojišťovny, který je pro něj nejvíce vhodný.
  • Díky kontaktům a spoluprací s různými institucemi klientovi nabízíme vždy nejvýhodnější řešení.

Kde najdete naši pobočku

FPF Consulting s.r.o.

IČ: 07599188
Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00