Upravit stránku

KDO STOJÍ ZA NAŠÍM PROJEKTEM

Jsme spolehlivým správcem majetku a poradcem při hledání příležitostí pro naše klienty. Odbornost a znalosti jsme získali při vysokoškolských studiích i praxi, ve které se pohybujeme několik let. Pohybovali jsme se v oborech, jako je studium umělé inteligence, kybernetiky nebo NLP (natural language processing). Při hledání nových možností pojištění, zajištění i investic a tvorbě stabilního portfolia pro naše klienty čerpáme z našich zkušeností i z odborné analýzy trhu. 

Co tvoří FPF ConsultingCo tvoří FPF Consulting

Naši poradci spravují portfolia několika set klientům po celé České republice už od roku 2011. Naší hlavní zásadou je k této práci přistupovat vždy zodpovědně a tak, aby se klientovi naše rozhodnutí vyplatila. Smlouvy spravujeme tak, aby byly vždy ideálně nastavené, pokryly klientovy potřeby a jeho rozpočet zatížily co nejméně.

Naši poradci se pravidelně vzdělávají a jejich práce je baví. Každou smlouvu, kterou poradce sjedná, navíc prověřujeme naším statutárním orgánem.

VŠE DĚLÁME TAK,
ABY BYL KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚVŠE DĚLÁME TAK, ABY BYL KLIENT NA PRVNÍM MÍSTĚ

Propojení s chytrými portály

Nové technologie nám pomáhají klientům vybrat ty nejlepší služby v oblasti poradenství i pojištění.

V poradenství jako doma

Zkušenosti v poradenství čerpáme už mnoho let. A využíváme je ve prospěch klientů po celé zemi.

Příležitosti i zajištění

Portfolio služeb pro klienty zahrnuje celou řadu příležitostí pro investování i zajištění v podobě pojištění. Pomůžeme vám se vším.

Cesta k úspěchu klienta

Abychom klientům nabízeli ještě lepší portfolio, spolupracujeme s dalšími poradenskými společnostmi, které jsou partnerem bank i investičních společností.

Strategie, která stojí za toStrategie, která stojí za to

  • Klienty provádíme světem investic, pojištění, spoření i dalších příležitostí. Věříme, že jedině znalost tohoto světa a poctivý a férový přístup jsou klíčem k úspěchu.
  • Úzce spolupracujeme se společností  eDO finance, a.s. V současnosti jde o nejrychleji se rozvíjející poradenskou společnost v České republice. Tato spolupráce nám umožňuje přístup k ještě lepším produktům i lepší přehled.
  • Nic, co klientům nabízíme, není náhodné nebo nepromyšlené. Naše modely fungují již několik let a neustále je zdokonalujeme.
  • Spolupracujeme se systémy pro srovnávání hypoték, konsolidačními portály a portály pro investice. 

KDE NAJDETE NAŠI POBOČKUKDE NAJDETE NAŠI POBOČKU

FPF Consulting s.r.o.

IČ: 07599188
Československé armády 254/8,
500 03 Hradec Králové

První pobočka svého druhu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 17:30
Út:  8:00 - 16:30
St:  8:00 - 17:30
Čt:  8:00 - 16:30
Pá: 8:00 - 15:00