Upravit stránku

SROVNEJTE SI NABÍDKU HYPOTÉKROVNEJTE SI NABÍDKU HYPOTÉK

Zadejte si parametry hypotéky. Stačí vyplnit formulář na odkazu níže a ihned budete vědět, jaké jsou možnosti.

Proč je dobré mít srovnávač hypoték?Proč je dobré mít srovnávač hypoték?

Pokud se rozhodnete pro tento životní krok, bude vás jistě zajímat, jak se pohybují úrokové sazby hypoték na finančním trhu. Můžete jednotlivé bankovní instituce obejít osobně, sepsat si podmínky a porovnat jednotlivé nabídky. Což je ale časově velmi náročné, a ne každý chce trávit hodiny na schůzkách v bance.

Jak tedy získat srovnání a základní informace během několika minut?


Vyzkoušejte naši hypoteční kalkulačku. Nejenže získáte přehledné srovnání, ale svou konkrétní představu můžete později projednat s našimi zkušenými hypotečními specialisty.

PROČ FPF CONSULTING?PROČ FPF CONSULTING?

Pracujeme za vás

Šetříme váš čas. Pomůžeme vám s celým procesem sjednání hypotečního úvěru. Od žádosti až po čerpání financí. Vše zařídíme za vás.

Osobní jednání na pobočce

Schůzky probíhají v příjemném prostředí naší kamenné pobočky v centru Hradce Králové. Za naše konzultace si neúčtujeme žádné poplatky. 

Přehled o hypotečním trhu

Díky našemu jedinečnému výpočetnímu softwaru porovnáváme nabídky hypoték od všech bank v České republice. Proto pro vás dokážeme zajistit tu nejvýhodnější nabídku. 

Důležité informace

  • Spolupracujeme s největšími bankami v České republice, a proto jsme schopni zajistit našim klientům výhody a slevy z úrokové sazby, na které by bez naší podpory nedosáhli.

  • Máme přehled o hypotečním trhu a víme o všech akcích, které jsou aktuálně k dispozici. Náš finanční rozhled tak využíváme v klientův prospěch.

  • Vše potřebné vyřešíme v příjemném prostředí naší pobočky v centru Hradce Králové. Veškeré podklady a dokumenty si obstaráme sami.  

S kým budete v kontaktu

Jsme vám k dispozici na naší kamenné pobočce v centru Hradce Králové nebo on-line.